SET OF MINDS

Dorota Kaszuba & Michał Warda

photo by Dominik Imielski

WARDA | KASZUBA


Witaj! Jesteśmy Dorota i Michał – założyciele WhiteSmoke Studio, które powstało w 2005 roku, gdy poznaliśmy się w Agencji Prasowej Akpa. Nasza firma szybko zrewolucjonizowała branżę ślubną, edukując setki fotografów w kraju i za granicą. Współpracujemy z czołowymi firmami związanymi ze światem filmowym i fotograficznym, takimi jak FujiFilm i Angelbird, których jesteśmy ambasadorami. W świecie filmu wspiera nas między innymi Canon i Nanlite Global.

Nasze doświadczenie w branży oraz pasja do tworzenia pięknych wizualizacji pozwoliły nam na rozwój i stworzenie kolejnego rozdziału – WardaKaszuba – Set of Minds. Na naszej stronie znajdziesz wszystko, co dotyczy wizualnej strony – od filmów wizerunkowych i korporacyjnych, przez sesje biznesowe i fotografie przemysłowe, aż po fotografię krajobrazową i architekturę. Będziemy pokazywać kulisy naszej pracy i projekty, których wcześniej nie publikowaliśmy.

Jako reporterzy z krwi i kości, uważamy, że prawdziwa historia, piękne światło i moment decydujący to absolutne podstawy. Nasz styl to kreatywny dokument. Inspiracje czerpiemy nie tylko z klasyki, ale także z mody, fotografii ulicznej, podróży i oczywiście z kina.

Jeśli szukasz sposobu na kreowanie wizerunku Twojego biznesu, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli wspólnie pracować nad sukcesem Twojej marki. Regularnie organizujemy warsztaty fotograficzne oraz wykłady eksperckie na największych branżowych imprezach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Z nami stworzysz wizerunek, który odbije się szerokim echem w Twojej branży. Umów się na spotkanie, abyśmy mogli przedstawić Ci nasze propozycje i rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.