KEEP MOVING KEEP SHOOTING

Warda Kaszuba

Po ostatnim wpisie nie wiedzieliśmy co napisać. W sumie niespecjalnie mieliśmy ochotę pisać cokolwiek. Czasem lepiej pomilczeć. Powoli i niemrawo piszę co u nas.

Lato się kończy. Sezon najbardziej wytężonej pracy trwa.

Michał wkręcił się w praktykowanie metody Wima Hofa, postanowił zostać nadczłowiekiem i to przed 40stką. Robi lodowe kąpiele, praktykuje świadome oddychanie i z pewnością będzie biegał tylko w gaciach po śniegu. W tym roku niecierpliwie czekamy na zimę, rozglądajcie się, może na niego wpadniecie. Do tego regularne treningi, intermittent fasting i dieta LCHF. Nie jest nudno, bo Michał lubi wyzwania. Jego umysł pracuje jak nakręcony i pojawiają się coraz to nowe pomysły. Podzielimy się jak coś konkretnego zacznie się wyklarować.

U mnie nadszedł czas na zgłębianie metody mindfulness na kursie MBSR. Jak mówi stare chińskie przysłowie ‘… gdy uczeń jest gotowy, Mistrz się pojawia…’ i tak trafiłam na fajną osobę. Polecam każdemu! Zwłaszcza w trudnych i stresujących momentach. Przyszłe pary młode powinny mieć ten kurs przepisywany na receptę!

Dorota Kaszuba, Wzajemności
Dorota Kaszuba, 2018' część projektu "Wzajemności"

Z kolei w Galerii AT w Poznaniu do 28 września można obejrzeć część mojej pracy dyplomowej pokazanej w ramach wystawy wybranych dyplomów Katedry Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu ‘NIEOCZYWISTE 2018’.
Cieszę się, że mogę pokazać ten materiał jeszcze raz w nowej przestrzeni i przy tak miłej okazji. Niesamowite jak inna, nowa przestrzeń ma wpływ na końcowy efekt wystawy. Wprawdzie nie ma tam wszystkich zdjęć oraz 3 wideo, które są nieodłączną częścią tego projektu, ale jest duuużo zdjęć. Mam nadzieję, że kiedyś przyjdzie czas i na książkę z tego projektu.
Max Radawski, Anna Kędziora, dziękuję za zaproszenie do wzięcia udziału w tej wystawie!

Dajcie znać jak będziecie mieli okazję obejrzeć wystawę.

GALERIA AT, ul Solna 4 Poznań. Galeria otwarta podczas trwania wystawy od poniedziałku do piątku w g. 15-18
(w sobotę, niedzielę i święta galeria nieczynna).
Zapraszam!

Wedding by Whitesmoke Studio