Michał pisze posta o sprzęcie i analizuje ślub vs street wywołując poruszenie wśród kolegów. Takiej ilości odwiedzin strony nie mieliśmy nawet po tym jak znaleźliśmy się w czołówce najlepszych fotografów na świecie. Kilka razy z rzędu;) Boys with toys i G.A.S.

Psy się zbuntowały i twierdzą, że po śniegu biegać nie będą.

Nasze pary boją się zatrudniać fryzjerów i wizażystki/wizażystów, bo ci okazują się większymi gwiazdami na ślubie od samych zatrudniających. Już nie wiemy na kogo trafimy na zleceniu, będzie fight czy będzie miło i profesjonalnie?

Fakt: Kret rzuca Tadlę, ona dowiaduje się o tym fakcie od dziennikarza Faktu. Afera w Tańcu z Gwiazdami goni aferę, podobno już nawet Popek przestał być jedynym atrakcyjnym tematem. Mam nadzieję, że Pogodynka kiedyś ktoś nauczy co to znaczy zostać publicznie poniżonym. Wielokrotnie.

Iron Rozenek Majdan straszy już nie tylko szmatą, czai się na billboardach, spogląda z magazynów kolorowych i daje sobą rzucać na deski. Czy będzie miała wstrząśnienie mózgu po starciu na ringu?

Chodakowska ściga się z Lewandowską. A wszystko czujnie obserwuje Bojarska-Ferenc. Zapewne zagryzając jakiś super foods.

SNOWMAGEDDON

Śnieg pada w Wielkiej Brytanii. Niby normalna rzecz a paraliżuje życie wyspiarzy, wywołuje chaos i histerię. ZA KAŻDYM RAZEM. Ludzie zachowują się, jakby nigdy wcześniej śniegu na oczy nie widzieli. A ja myślę, że ten paraliż to tylko pretekst. Wszyscy wyszli lepić bałwany.

Internet ryczy ze śmiechu na reakcję Brytyjczyków. Opady śniegu w zimie! Szok:
News: snow | Weather: snow | Traffic: snow
#snowukpanic #weareexperiencingheavysnow #Londonsnow #snowmageddon #londonsnowstorm #UKsnow

Jak żyć?!

Snowmageddon
© Michal Warda, 2017, Warsaw, Leica M9+ZEISS ZM BIOGON 35MM F2